Fotografie nemovitostí

Profesionální fotografování nemovitostí a interiéru je ideálním produktem pro realitní firmy a soukromé makléře, ale může být vhodné i pro soukromého prodejce nebo pronajímatele. Na základě kvalitních fotografií a poradenství v homestagingu dokážete získat lukrativnější nabídky a náklady na fotografování se Vám rychle vrátí.

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie realit, které jsem fotil v minulosti.

Cena fotografování

Zajímá Vás orientační cena fotografií? Klikněte zde.

Probereme to

Napište mi vzkaz nebo si zavoláme a probereme další detaily, nebo domluvíme osobní schůzku.

u

Nejčastější dotazy

Co Vás nejvíc zajímá a na co se ptáte, když chcete svatební fotografie?

Napsali o mě

Díky za Vaše reference a doporučení. Jsou pro mě obrovskou motivací.

Ceny fotografování nemovitostí

Orientační ceny fotografování nemovitostí najdete níže.
Tisk fotografií navíc je možné zprostředkovat v případě domluvy.

Po domluvě je možno vyfotit větší množství fotografií. Doprava do vzdálenosti 15 km je zdarma. Při vyšším počtu si účtuji 7 Kč / km.

INTERIÉR/NEMOVIOST

1 ks / 1500 Kč / Licence: neomezená pro osobní využítí

Nejčastější dotazy

Kdy dostanu své fotografie?

Termín dodání fotografií je do 4-6 týdnů od potvrzení z náhledové galerie. Termín dodání se může změnit dle dané sezony.

V čem přijít na focení?

Fotka je pro Vás vzpomínkou a památkou na nějaké období, událost nebo jen pro radost. Volte oděv dle vašeho uvážení, v čem se cítíte dobře příjemně, nebo aby to odpovídalo příležitosti pro kterou se fotíte.

V jaké formě dostanu fotky?

Fotografie dávám přes galerii DASTAX ke stažení v elektronické podobě. Případný tisk je možný přímo na DASTAXU, nebo Vám ho mohu zprostředkovat za příplatek. Většina zákazníku si tiskne sama nebo žádají pouze v elektronické podobě. Z toho důvodů nedávám tisk do základní nabídky.

Jak zjistím, že máte volné termíny?

Volné termíny zjistíte pouze na dotaz přes kontaktní formulář, nebo na uvedených kontaktech. Doporučuji pro rychlejší komunikaci použít WhatsApp nebo Messenger. Nejdříve se domluvíme, o jaké focení máte zájem a poté určíme vhodný termín závislosti na vytíženosti

Na co fotím?

Ke své práci využívám profesionální techniku značky Canon abych mohl podávat ty nejlepší výsledky k Vaší spokojenosti. Má práce je k vidění zde na webu případně na FB, IG

Máte Ateliér?

Ke své práci Ateliér používám zcela výjimečně, tudíž jeho náklady značně převyšují jeho použitelnost. Není problém ateliér zajistit k předem projednanému projektu případně ho zřídit mobilně u Vás. Použití ateliéru navyšuje cenu o náklady za pronájem.

 

Sledujte mě

Líbí se Vám moje fotografie nebo chcete nafotit Vaši svatbu nebo rodinu?
Sledujte mě na sociálních sítích nebo mě kontatujte.