Svatební
fotografie

Rád budu stát v tento den po Vašem boku a zvěčním Vaši lásku.

Proč je dobré zvolit si profesionála? Svatba je den plný emocí a žádná svatba není stejná. Svatební fotografie je nejnáročnější disciplínou. Musíte se naučit pracovat s větší skupinou lidi, zorganizovat si je. Pracovat ve stresu s různým světlem i prostředím. Tyto zkušenosti vám mohu nabídnout, svatby už fotím několik let.

Kontaktujte mě a rád budu součástí také Vaší svatby.

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie ze svateb, které jsem fotil v minulosti. 

Cena fotografování

Zajímá Vás orientační cena mých fotografií? Klikněte zde.

Probereme to

Vyplňte formulář svateb a odešlete jej. Jakmile to bude možné budu Vás kontaktovat a probereme další postup.

u

Nejčastější dotazy

Co Vás nejvíc zajímá a na co se ptáte, když chcete svatební fotografie?

Napsali o mě

Díky za Vaše reference a doporučení. Jsou pro mě obrovskou motivací.

Ceny fotografování svateb

Orientační ceny fotografování svateb najdete níže.
Tisk fotografií navíc je možné zprostředkovat v případě domluvy.

Objednání svateb je závazné po odsouhlasení termínu mezi mnou a vámi a po zaplacení závdavku za termín 3000,- na účet č.ú. 2701179073/2010 . Variabilní symbol bude přidělen každému zvlášť. Závdavek za termín je nevratný a bude odečten z konečné ceny. Při zrušení termínu klientem závdavek za termín propadá.

Nejčastější dotazy

Kdy dostanu své fotografie?

Termín dodání fotografií je do 4-6 týdnů od potvrzení z náhledové galerie. Termín dodání se může změnit dle dané sezony.

V čem přijít na focení?

Fotka je pro Vás vzpomínkou a památkou na nějaké období, událost nebo jen pro radost. Volte oděv dle vašeho uvážení, v čem se cítíte dobře příjemně, nebo aby to odpovídalo příležitosti pro kterou se fotíte.

V jaké formě dostanu fotky?

Fotografie dávám přes galerii DASTAX ke stažení v elektronické podobě. Případný tisk je možný přímo na DASTAXU, nebo Vám ho mohu zprostředkovat za příplatek. Většina zákazníku si tiskne sama nebo žádají pouze v elektronické podobě. Z toho důvodů nedávám tisk do základní nabídky.

Jak zjistím, že máte volné termíny?

Volné termíny zjistíte pouze na dotaz přes kontaktní formulář, nebo na uvedených kontaktech. Doporučuji pro rychlejší komunikaci použít WhatsApp nebo Messenger. Nejdříve se domluvíme, o jaké focení máte zájem a poté určíme vhodný termín závislosti na vytíženosti

Na co fotím?

Ke své práci využívám profesionální techniku značky Canon abych mohl podávat ty nejlepší výsledky k Vaší spokojenosti. Má práce je k vidění zde na webu případně na FB, IG

Máte Ateliér?

Ke své práci Ateliér používám zcela výjimečně, tudíž jeho náklady značně převyšují jeho použitelnost. Není problém ateliér zajistit k předem projednanému projektu případně ho zřídit mobilně u Vás. Použití ateliéru navyšuje cenu o náklady za pronájem.

 

Sledujte mě

Líbí se Vám moje fotografie nebo chcete nafotit Vaši svatbu nebo rodinu?
Sledujte mě na sociálních sítích nebo mě kontatujte.